CEETRUS susține centrele educaționale ale Fundației Inovații Sociale Regina Maria

Campanie CEETRUS

𝐈̂𝐌𝐏𝐑𝐄𝐔𝐍𝐀̆ 𝐈̂𝐌𝐏𝐋𝐈𝐍𝐈𝐌 𝐌𝐈𝐈 𝐃𝐄 𝐕𝐈𝐒𝐄! 🤝

Cu suportul tău, al celor de la Ceetrus România și Banca Transilvania, ne-am propus să ducem cât mai aproape de realitate visele copiilor din cele 3 Centre ale Fundației, prin intermediul educației. În povestea lor tu joci un rol important, iar ajutorul tău contează mai mult decât îți imaginezi!🦸‍♀️🦸 Tot ce trebuie să faci:

📌 Găsește instalațiile din imagine, în unul din centrele comerciale Centrul Comercial Auchan Titan sau Centrul Comercial Drumul Taberelor.

📌 Apropie cardul sau telefonul de cutia de donații sau selectează opțiunea de donație cash

📌 Ai donat 10 lei! ✔️

📌 Fă o poză și posteaz-o în social media, astfel pot afla și prietenii tăi că se pot implica în această acțiune a binelui.

În cazul în care vezi această postare și te gândești că ai dori să te implici, însă nu ai niciun drum prin cele 2 centre comerciale în viitorul apropiat, poți dona 🍀 2 EURO PRIN SMS LA 8844 CU TEXTUL VISE 🍀