Fii voluntar!

Fii voluntar! Fundația Inovații Sociale Regina Maria, alături de pacienții, copiii și oamenii implicați în proiectele desfășurate, are nevoie de tine.
Îți mulțumim în primul rând, pentru că ai ales să ne vizitezi prin intermediul site-ului nostru. Îți propunem câteva modalități prin care poți alege să te implici și să ne sprijini:

Dăruiești puțin când dai din lucrurile tale. Când dai din tine însuți, atunci dăruiești cu adevărat. Khalil Gibran

• Dacă dorești să montezi o urnă de donații pentru proiectele Fundației Inovații Sociale Regina Maria în spațiul unde îți desfășori activitatea, sau în alte locații.
  • Dacă ești medic și vrei să donezi din timpul tău sau din contravaloarea consultațiilor pe care le oferi pacienților tăi, acestea ar reprezenta un real ajutor pentru pacienții noștri.
  • Dacă ești fotograf și dorești să spui povestea Policlinicilor Sociale sau a copiilor implicați în proiectele noastre.
  • Știm că timpul este un bun foarte prețios, dacă crezi că ai putea investi câteva minute povestind și prietenilor tăi despre FISRM, acest lucru ne-ar ajută enorm.
  • Dacă dorești să pui un banner pe site-ul tău sau un material despre proiectele noastre.
  • Dacă dorești să dăruiești servicii în scop umanitar sau ai putea ajută la organizarea unui eveniment caritabil.
  • Dacă dorești să oferi din timpul tău, din experiență ta și din pasiunile și abilitățile tale, îți mulțumim de pe acum.
  • Dacă vrei să spui povești copiilor pacienților noștri sau copiilor din Afterschool și să le aduci zâmbetul pe buze.

Pentru a pune în practică propunerile de mai sus sau dacă vrei să ne împărtășești ideile tale prin care ne-ai putea ajuta, te rugăm să ne contactezi prin e-mail la adresa: frm@fundatiainovatiisociale.rosau pe pagina de facebook a Fundatiei Inovatii Sociale Regina Maria.

Cum poți să devii voluntar?

Dacă dorești să fii voluntar al Fundației Inovații Sociale Regina Maria te rugăm să completezi formularul de mai jos și în cel mai scurt timp posibil vei fi contactat pentru a afla mai multe despre cum te poți alatura echipei de voluntari ai Fundației Inovații Sociale Regina Maria.

Implică-te!

Șos. Principală nr.1, Clinceni, Ilfov